IgoBet

IgoBet bonussen

Met de IgoBet casino bonus krijg je 600% match, tot €10.000 bonus en 800 gratis spins.

600% bonusmatchBonus tot €10.000800 gratis spins

IgoBet casino: actuele bonusaanbiedingen

Gebruik een bonuscode niet: voor de bonussen is geen bonuscode nodig. IgoBet nederland toont aanbiedingen met uiteenlopende voorwaarden, waaronder welkomstbonussen, gratis spins en gratis weddenschappen.

ActieAanbod
Monday Live Reload25% tot €200
Wednesday Free Spins100 gratis spins
Friday Reload - Freebet30% tot €200
WELCOME SPORT BONUS500% tot 1500 EUR + 200 FS
MULTI BOOST UP TO 200%200%
1e Casino Bonus 100% Tot 500 EUR + 100 FS100% tot €500 + 100 gratis spins
2e Casino Bonus 75% Tot 750 EUR + 50 FS75% tot €750 + 50 gratis spins
3e Casino Bonus 50% Tot 1000 EUR + 75 FS50% tot €1.000 + 75 gratis spins
4e Casino Bonus 50% Tot 500€50% tot €500
5e Casino Bonus 50% Tot 750 EUR50% tot €750
6e Casino Bonus 50% Tot 1000 EUR50% tot €1.000
7e Casino Bonus 50% Tot 1500 EUR50% tot €1.500
8e Casino Bonus 75% Tot 1500 EUR + 75 FS75% tot €1.500 + 75 gratis spins
9e Casino Bonus 50% Tot 2000 EUR50% tot €2.000
10e Casino Bonus 50% Tot 500 EUR + 500 FS50% tot €500 + 500 gratis spins
1e Sport Bonus 50% Tot 100 EUR + 30 FS50% tot €100 + 30 gratis spins
2e Sport Bonus 75% Tot 200 EUR + 30 FS75% tot €200 + 30 gratis spins
3e Sport Bonus 100% Tot 300 EUR + 40 FS100% tot €300 + 40 gratis spins
5e Sport Bonus 125% Tot 300 EUR + 50 FS125% tot €300 + 50 gratis spins
7e Sport Bonus 150% Tot 600 EUR + 50 FS150% tot €600 + 50 gratis spins
MultiBoost BonusVerhoog je winst op elke weddenschap tot 200%!
Maandag25% tot €200

Actie: Nodig vrienden uit en verdien tot €1,000 voor elke uitnodiging, Level Up Prizes, Tuesday Reload - Freebet, SuperOdds

Voorwaarden: Monday Live Reload — Minimale storting €20, Wednesday Free Spins — Minimale storting €50 · Woensdag, Friday Reload - Freebet — Vrijdag, Maandag — Maandag

IgoBet · welkomstbonus

Reken bij live casino met een bijdrage van 10% voor de rondspeelvereiste; inzetten daar tellen daardoor minder zwaar mee.

  • Aanbod600% tot €10.000 + 800 Gratis Spins
  • Bonuspercentage600%
  • Maximale bonus€10.000
  • Gratis spins800
  • Stortingen in het pakket10
  • Minimale storting€25–€30 voor afzonderlijke aanbiedingen, afhankelijk van de bron
  • Inzetvereistex40
  • Geldig7 dagen
  • Maximale inzet€5
  • Bonuscodegeen
Bijdrage van spellen%
gokkasten100%
live casino10%

IgoBet casino bonus · Wekelijkse cashback

Cashback of rakeback loopt op met je VIP-niveau.

Rakeback betekent dat je op basis van je inzetten een terugbetaling ontvangt.

  • Rakebacktot 15% · tot 15%
  • Daily Cashbacktot 20% · tot 20%

IgoBet: strijden om prijzen

Hell or Win 185,000 EUR is een toernooi waarmee je kunt meedingen naar de getoonde prijs.

  • Hell or Win 185,000 EUR

    185,000 EUR

Veelgestelde vragen over bonussen

Wat is de maximale inzet tijdens het rondspelen van de welkomstbonus?

Tijdens het rondspelen van de welkomstbonus is de maximale inzet € 5.

Hoe lang heb ik om de welkomstbonus te gebruiken?

Je hebt 7 dagen om de welkomstbonus te gebruiken.

Welke matchpercentages gelden voor de verschillende promoties?

Monday Live Reload geeft 25% en Friday Reload - Freebet geeft 30%. 9th Casino Bonus 50% Up to 2000 EUR, 10th Casino Bonus 50% Up to 500 EUR + 500 FS en 1st Sport Bonus 50% Up to 100 EUR + 30 FS geven 50%; 2nd Sport Bonus 75% Up to 200 EUR + 30 FS geeft 75%.

Wat kan ik met de verschillende promoties krijgen?

Monday Live Reload geeft 25% tot € 200 en Friday Reload - Freebet geeft 30% tot € 200. MultiBoost Bonus kan je winst per inzet tot 200% verhogen; Hell or Win 185,000 EUR geeft € 185.000. WELCOME SPORT BONUS geeft 500% tot € 1.500 + 200 gratis spins, Rakeback tot 15%.

Bijgewerkt op